Pětkrát denně probíhá organizovaný program, který je zcela dobrovolný. Když se rozhodneš zúčastnit, čekají tě hry, které ti připomenou dětství i hry,  které na dětských táborech nenajdeš.

Nechybí ani budíček a rozcvička oceněná drinkem. Pro příjemnou relaxaci slouží táborový bazén. Večer můžete posedět u táboráku s kytarou, nebo se pobavit na diskotéce. K dispozici je také nepřeberné množství deskových a jiných her, kterými lze vyplnit volné chvíle. Veškeré táborové vybavení je po celý den k dispozici a to včetně vzduchovek a luků, ze kterých se naučí střílet každý, kdo bude mít zájem.

Většina celotáborových her na Party Campu pochází z originální dílny našich vedoucích. Tyto hry se započítávají do celkového hodnocení a oddíl, který získá nejvíce bodů a zvítězí v celotáborové hře, získá na konci pobytu hodnotnou konzumaci na baru grátis.

Na závěr dne následuje party s hudbou, která začíná po půlnoci a končí k ránu. Na výběr je reprodukovaná hudba, nebo kytary u táboráku. Pokud nebudete mít na organizovaný program náladu, můžete si kdykoliv během pobytu bezplatně zapůjčit sportovní nebo herní vybavení a strávit den po svém.