Tábor pro dospělé 21. - 26. 8. 2017

Party Camp je jedinečná událost, která kombinuje to nejlepší z myšlenek dětských táborů s představami mladých lidí, jak strávit ideální dovolenou. Letos se sejdeme již po desáté a snažíme se, aby byl každý další ročník ještě lepší, než ten předešlý. Důkazem je spousta každoročně spokojených táborníků. Facebook

Organizační tým

Organizační struktura Párty Campu se příliš neliší od klasického dětského tábora, až na jediné, a to jsou barmani a barmanky. Organizátoři akce fungují zároveň jako hlavní vedoucí, kteří sestavují programovou náplň. Každý oddíl má své dva oddílové vedoucí, kteří se o jeho členy starají v průběhu celého tábora. 

Číst dál...

Pro koho je Party Camp?

Podstatné je, aby ti bylo víc než 18 let, horní věková hranice není nijak omezena. Je-li člověk plnoletý, nic mu v účasti nebrání. Akce je skvělou dovolenou pro koholiv, koho láká programová náplň tábora spojená s aktivním odpočinkem a únikem z každodenní reality. 

Číst dál...

Ubytování a zázemí

Tábor Peksův mlýn leží v údolí řeky Želetavky u Vranovské přehrady. Malebné prostředí dotváří ideální umístění u říčky uprostřed lesů, ale s dobrou dostupností, vlastním zázemím a hlavně neopakovatelnou atmosférou.

Číst dál...

Cena

Cena za pobyt bez stravy je 2000 Kč
Cena za pobyt s plnou penzí je 2.800 Kč
Stravování začíná v pondělí večeří a končí v sobotu snídaní.

Číst dál...

Program a aktivity

Když se rozhodneš zůčastnit programu, čekají tě hry, které ti připomenou dětství, jen tentokrát bojuješ o drinky pro sebe a pro svůj tým. Na své si přijdou fanoušci paintballu, fotbalu, volejbalu a vědomostních kvízů. Večer přijde na řadu karaoke, kulečník, stolní fotbálek, beer pong a každovečerní noční hra. 

Číst dál...

Jídlo a pití

Jídlo zajišťuje náš osvědčený kuchřský tým a vaří opravdu výborně! Doporučujeme zaplatit si stravu (plná penze), abyste si mohli pobyt užít úplně bez starostí.

Číst dál...