Program a aktivity

Když se rozhodneš zůčastnit programu, čekají tě hry, které ti připomenou dětství, jen tentokrát bojuješ o drinky pro sebe a pro svůj tým. Na své si přijdou fanoušci paintballu, fotbalu, volejbalu a vědomostních kvízů. Večer přijde na řadu karaoke, kulečník, stolní fotbálek, beer pong a každovečerní noční hra. 

Vycházkoví nadšenci mohou vyšlápnout na prohlídku hradu Bítov či zříceninu hradu Cornštejn. Nechybí ani budíček a rozcvička oceněná drinkem. Pro příjemnou relaxaci slouží filtrovaný bazén. Večer můžete posedět u táboráku s kytarou, nebo se pobavit na diskotéce či rockovém koncertě. K dispozici je také nepřeberné množství deskových a jiných her, kterými lze vyplnit volné chvíle. Veškeré táborové vybavení je po celý den k dispozici a to včetně vzduchovek a luků, ze kterých se naučí střílet každý, kdo bude mít zájem. 

Většina celotáborových her na Party Campu pochází z originální dílny našich vedoucí. Tyto hry se započítávají do celkového hodnocení a oddíl, který získá nejvíce bodů a zvítězí v celotáborové hře, získá na konci pobytu hodnotnou konzumaci na baru grátis.

Program tábora je zcela dobrovolný, soutěží se o panáky, konzumačky na bar, ale i o úkoly a výzvy. Začíná se v půl desáté budíčkem, poté následuje rozcvička a ranní hygiena. Kdo se zúčastní rozcvičky, je pozván na panáčka zdarma. Mezi desátou a jedenáctou hodinou přichází na řadu snídaně formou švédských stolů, každý den doplněná polévkou „na rovnačku“. Od jedenácti do půl druhé následuje první část denního programu. Od dvou do tří se vydává oběd. Od tří do půl páté následuje odpočinek a volný program. O půl páté začíná druhá část denního programu, která trvá zhruba dvě hodiny v závislosti na tom, jestli se hry odehrávají v táboře, nebo v lese. Po druhé části denního programu bývá večeře, po které následuje volný program nebo hry (dle domluvy s vedoucími). Po setmění přichází čas na noční hru, která je zároveň poslední částí denního programu, počítanou do bodování oddílů. Na závěr následuje party s hudbou, která začíná po půlnoci a končí k ránu. Na výběr je reprodukovaná hudba, kytary u táboráku a jednou za pobyt rockový koncert. Pokud nebudete mít na organizovaný program náladu, můžete si kdykoliv během pobytu bezplatně zapůjčit sportovní nebo herní vybavení a strávit den po svém.